jn foto 

 

 

Motto :

Veď mne, následuj mne nebo jdi z cesty.
   

       

Jiří Nápravník 

  
                 Josefodolská 490
Světlá nad Sázavou
582 91  
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
   

 

 Stručné CV  

            

Zabývá se počítačovou bezpečností a zjednodušováním pracovních postupů.

   Vystudoval obor sdělovací a zabezpečovací systémy. Počátkem devadesátých let pracoval ve Vojenském výzkumném ústavu VVÚ060, na Burze cenných papírů Praha a následně jako konzultant pro různé systémové integrátory. Od roku 1998  do roku 2002 působil jako soudní znalec a později jako konzultant v oblasti počítačových sítí, jejich zabezpečení a v oblasti optimalizace výrobních postupů.

   Pomáhal vyšetřovatelům Policie ČR s objasněním případů dialery - drahé připojení do Internetu. V roce 2002 popsal a otestoval slabinu v některých internetových bankovnictvích provozovaných v ČR a následně pomáhal s objasněním podvodů v bankovních systémech a internetovém bankovnictví. V roce 2005 popsal a otestoval slabinu v používání elektronického podpisu určeného pro komunikaci mezi občany a státními úřady ČR. Ve stejném roce popsal slabinu jak může být zneužita čipová karta a USB token pro vytvoření falešného elektronického podpisu.

    V letech 2006-08 pracoval jako ředitel výrobních závodů Světlá nad Sázavou a Jihlava pro společnosti SCA Packaging ČR. Následně jako interim manager na Ukrajině i v ČR.

   V současné době pracuje jako konzultant a zaměřuje se na ICT a hledání rezerv ve fungování výrobních linek.