Motto :

Veď mne, následuj mne nebo jdi z cesty.
   

       

Jiří Nápravník 

  
                
Světlá nad Sázavou
582 91  
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
   

 

 Stručné CV  

            

Zabývá se počítačovou bezpečností a zjednodušováním pracovních postupů.

   Vystudoval obor sdělovací a zabezpečovací systémy. Počátkem devadesátých let pracoval ve Vojenském výzkumném ústavu VVÚ060, na Burze cenných papírů Praha a následně jako konzultant pro různé systémové integrátory. Od roku 1998  do roku 2002 působil jako soudní znalec a později jako konzultant v oblasti počítačových sítí, jejich zabezpečení a v oblasti optimalizace výrobních postupů.

   Pomáhal vyšetřovatelům Policie ČR s objasněním případů dialery - drahé připojení do Internetu. V roce 2002 popsal a otestoval slabinu v některých internetových bankovnictvích provozovaných v ČR a následně pomáhal s objasněním podvodů v bankovních systémech a internetovém bankovnictví. V roce 2005 popsal a otestoval slabinu v používání elektronického podpisu určeného pro komunikaci mezi občany a státními úřady ČR. Ve stejném roce popsal slabinu jak může být zneužita čipová karta a USB token pro vytvoření falešného elektronického podpisu.

    V letech 2006-08 pracoval jako ředitel výrobních závodů Světlá nad Sázavou a Jihlava pro společnosti SCA Packaging ČR. Následně jako interim manager na Ukrajině i v ČR.

   V současné době pracuje jako konzultant a zaměřuje se na ICT a hledání rezerv ve fungování výrobních linek.

   Od jara 2018 je členem správní rady nadačního fondu SEDMIČKA www.sedmicka.org což je polytechnický koužek  zaměřený na popularizaci moderních technologii (3D tisk, robotika, atd.) mezi žáky základních škol.